E rëndë çfarë ndodh në autobusët e Tiranës, gjesti i të rriturve ngjall reagime (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:52 21-04-2017 E rëndë çfarë ndodh në autobusët e Tiranës, gjesti i të rriturve ngjall reagime (FOTO)

Kemi dëgjuar plot raste vjedhjesh apo ngacmimesh seksuale në urbanët e kryeqytetit.

Por kjo foto e publikuar nga JOQ lë shumë për të dëshiruar sidomos kur veprime të tilla ndodhin në publik, ndërkohë që brenda mund të ketë dhe fëmijë.

Menjëherë pasi fotoja ka qarkulluar në media ka ngjallur reagime të qytetarëve të cilët ndëshkojnë veprime të tilla.  

fgnfdhfdh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0084052085876465
array(1) { ["section"]=> string(89) "e-rende-cfare-ndodh-ne-autobuset-e-tiranes-gjesti-i-te-rriturve-ngjall-reagime-foto-75948" }