E RËNDË/ Ekzekutohet me 8 plumba 38 vjeçari shqiptar në Bruksel, dyshohet se qëndronte ilegalisht në Belgjikë (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 23:41 27-11-2020 E RËNDË/ Ekzekutohet me 8 plumba 38 vjeçari shqiptar në Bruksel, dyshohet se qëndronte ilegalisht në Belgjikë (VIDEO) Pamje nga vendngjarja ku u vra shqiptari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në zonën e njohur Molenbeek të Brukselit, ku një shqiptar është ekzekutuar me armë zjarri.

Sipas të dhënave paraprake, bëhet fjalë për një shqiptar të moshës 38 vjeç, i cili është qëlluar me 8 plumba dhe ka gjetur vdekjen në vend.

Dyshohet se ai qëndronte ilegalisht në Belgjikë, ndërkohë që ende nuk dihet identiteti i tij,

Policia dhe ekspertët kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po mbledhin provat me qëllim kapjen e autorit të krimit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Covid-19 prish ritualet e meshës tradicionale të Krishtlindjeve, këtë vit Krishti 'lind' 2 orë më parë
Çerek-shekull president i Bjellorusisë, Lukashenko e thotë troç: Dorëzoj pushtetin nëse... »
Article Logic
Execution time: 0.01056981086731
array(1) { ["section"]=> string(120) "e-rende-ekzekutohet-me-8-plumba-38-vjecari-shqiptar-ne-bruksel-dyshohet-se-qendronte-ilegalisht-ne-belgjike-video-229393" }