E RËNDË, familja gjen gjarprin HELMUES në raftin e këpucëve

Publikuar tek: bota, më 13:37 26-08-2018 E RËNDË, familja gjen gjarprin HELMUES në raftin e këpucëve

Një ngjarje të rëndë ka përjetuar një familje, pasi ka gjetur një gjarpër helmues në raftin e këpucëve.

Ngjarja ka ndodhur në Sydney, ndërsa gjarpri është pikasur nga fëmija i familjes, i cili ka shkuar të marrë këpucët.

Fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012717008590698
array(1) { ["section"]=> string(65) "e-rende-familja-gjen-gjarprin-helmues-ne-raftin-e-kepuceve-132220" }