E rëndë: Familjarët gjejnë të varur 60 vjeçarin në banesë

Publikuar tek: aktualitet, më 19:11 09-03-2018 E rëndë: Familjarët gjejnë të varur 60 vjeçarin në banesë

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur ditën e djeshme në qytetin e Prrenjasit, ku një 60 vjeçar është gjetur i varur nga familjarët e tij.

60 vjeçari me inicialet Sh.R, është gjetur i varur me litar në ambjentet e shtëpisë.

Në trupin e viktimës nuk janë gjetur shenja dhune, ndërsa shkak i vetëflijimit mendohet të ketë qenë gjendja e rënduar psikologjike.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton për zbulimin e shkaqeve të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kapen dy të rinj shqiptarë me 27 kg kanabis në Greqi (Emrat)
Ministria e Shëndetësisë jep alarmin: Katër amerikanë të infektuar me malaria në Shqipëri »
Article Logic
Execution time: 0.010048151016235
array(1) { ["section"]=> string(63) "e-rende-familjaret-gjejne-te-varur-60-vjecarin-ne-banese-112750" }