E RËNDË/ Gjendet i mbytur një 30 vjeçar në Durrës

Publikuar tek: aktualitet, më 17:32 15-08-2020 E RËNDË/ Gjendet i mbytur një 30 vjeçar në Durrës Ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Durrës, ku një 30 vjeçar është gjetur i mbytur në vendin e quajtur "Portoromano".

Sipas policisë, nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune, ndërsa policia po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

"Më datë 15.08.2020, rreth orës 16:30, në lagjen nr.15, Durrës, në vëndin e quajtur "Portoromano", rreth 100 m  në det, është gjetur i mbytur një shtetas i seksit mashkull rreth 30 vjeç, ende i paidentifikuar.

Nga kqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes", njofton policia.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095310211181641
array(1) { ["section"]=> string(55) "e-rende-gjendet-i-mbytur-nje-30-vjecar-ne-durres-217234" }