E RËNDË/ Gjendet i pajetë pronari i lokalit në Korçë

Publikuar tek: aktualitet, më 08:30 19-12-2019 E RËNDË/ Gjendet i pajetë pronari i lokalit në Korçë

Një person është gjetur i pajetë mëngjesin e sotëm në fshatin Mborje të Korçës.

Mësohet se shtetasi ‘F.D.’, 45 vjeç është gjetur nga bashkëfshatarët pranë lokalit të tij.

Sakaq, nuk dihen ende shkaqet e vdekjessë 45-vjeçarit.

Ndërkohë grupi hetimor ndodhet në terren dhe është duke punuar për të zbardhur ngjarjen e plotë.

NJOFTIMI I POLICISE:

Më datë 19.12.2019, rreth orës 07.15, jemi njoftuar se në fshatin Mborje, pranë lokalit të tij është gjetur i pajetë nga bashkëfshatarët, shtetasi F.D., rreth 45 vjeç.

Grupi hetimor ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Projektligji i ri, pagesat online do të bëhen edhe pa zotëruar një kartë
Aksident në Elbasan/ Në gjendje të dehur, i riu përplas për vdekje kalimtarin »
Article Logic
Execution time: 0.012824058532715
array(1) { ["section"]=> string(58) "e-rende-gjendet-i-pajete-pronari-i-lokalit-ne-korce-189813" }