E RËNDË/ Gjendet trupi i pajetë i një 44 vjeçare në Memaliaj, dyshohet të jetë mbytur në Vjosë

Publikuar tek: aktualitet, më 10:12 08-08-2020 E RËNDË/ Gjendet trupi i pajetë i një 44 vjeçare në Memaliaj, dyshohet të jetë mbytur në Vjosë Ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Memaliaj, ku një 44 vjeçare dyshohet të jetë mbytur në lumin Vjosa.

Trupi i saj i pajetë është gjetur nga një i ri i cili ka telefonuar policinë.

Dyshimet e para të policisë janë se gruaja mund të jetë mbytur, ndërsa efektivët  ndodhen në vendgjarje për të hetuar mbi shkaqet e kësaj ngjarje të rëndë si dhe pë identitetin e saj.

Vijon...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01043701171875
array(1) { ["section"]=> string(99) "e-rende-gjendet-trupi-i-pajete-i-nje-44-vjecare-ne-memaliaj-dyshohet-te-jete-mbytur-ne-vjose-216468" }