E RËNDË/ Godet burrin e saj me thikë sepse nuk e lejoi të…

Publikuar tek: bota, më 12:58 11-06-2019 E RËNDË/ Godet burrin e saj me thikë sepse nuk e lejoi të…

Lesley Brandbury është arrestuar në qytetin e Midleton në Angli pasi ka goditur burrin e saj, Gary More, me thikë.

Arsyeja? Ai nuk e la të merrte shumë rroba me vete.

Sipas Daily Mail, 50-vjeçarja po përgatiste valixhen e saj për pushimet e tyre në një ishhull të Karaibeve dhe Lesley donte të merrte me vete të gjithë gardarobën e saj, diçka që Gary More nuk e lejoi.

Kjo ishte dhe arsyeja që 50-vjeçarja, në një krizë paniku e ka goditur burrin e saj në shpinë me thikë. Kur policia arriti në vendngjarje gjeti burrin pa ndjenja dhe gruan që thoshte: ‘E meritonte! Nuk më la te merrja me vete rrobat e mia’. Burri u transportua direkt në spital atje ku doktorët arritën t’i ndalnin hemoragjinë dhe ta stabilizonin.

Nga hetimi u zbulua se 50-vjeçarja ka një problem psikiatrik dhe ajo është shumë e fiksuar pas rrobave të saj. Për këtë arsye burri i saj nuk ka ngritur padi dhe se shpejti do të kthehet në shtëpi.

62243631_675059109631242_7844177593371721728_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010119915008545
array(1) { ["section"]=> string(63) "e-rende-godet-burrin-e-saj-me-thike-sepse-nuk-e-lejoi-te-167794" }