E rëndë: Helmohet me fotoksinë 42-vjeçari nga Mamurrasi

Publikuar tek: aktualitet, më 18:56 17-01-2018 E rëndë: Helmohet me fotoksinë 42-vjeçari nga Mamurrasi

Një 42-vjeçar nga Mamurrasi ka tentuar të vetëhemohet me fotoksinë.

Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme kur shtetasi me inicialet K.P ka konsumuar fotoksinë për të helmuar veten. Pas veprimit ekstrem, ai është paraqitur në poliklinikë për ndihmë, bën me dije policia në njoftimin e saj.

Aktualisht ai ndodhet në Qendrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza” ku po merr mjekimin e nevojshëm pasi gjendja e tij paraqitet e rëndë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kapet gjysmë ton pastërma shqiptare, bulmet dhe mbi 200 litra raki me destinacion Anglinë
Rrezik nga rënia e gurëve në rrugën Elbasan-Librazhd, policia paralajmëron drejtuesit e mjeteve »
Article Logic
Execution time: 0.010796070098877
array(1) { ["section"]=> string(61) "e-rende-helmohet-me-fotoksine-42-vjecari-nga-mamurrasi-106928" }