E RËNDË, i presin fytin me thikë futbollistit argjentinas (PAMJE NGA VRASJA-VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 15:51 23-07-2018 E RËNDË, i presin fytin me thikë futbollistit argjentinas (PAMJE NGA VRASJA-VIDEO) Facundo Espindola

Futbolli argjentinas qan vdekjen e portierit 25-vjeçar Facundo Espindola.

Ish-futbollisti i River Plate u përlesh me disa persona në njërin prej distrikteve më famëkeqe për krimin në rrugë Hurlingham të Buenos Aires.

Pasi shkëmbyen shkelma dhe grushta vrasësit i prenë fytin me thikë Espindolas.

Policia argjentinase ka arrestuar dy persona, njëri prej të cilëve futbollist Nahuel Oviedo, që luan me San Telmon.

Nuk është hera e parë që Oviedo përplaset me ligjin. Ai është dënuar për grabitje në 2011. Mediat argjentinase kanë siguruar dhe një video të vrasjes së Espindolas.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038727045059204
array(1) { ["section"]=> string(86) "e-rende-i-presin-fytin-me-thike-futbollistit-argjentinas-pamje-nga-vrasja-video-128855" }