E rëndë, i riu tenton të presë damarët në tualetin e gjimnazit në Tiranë

Publikuar tek: aktualitet, më 10:47 01-06-2017 E rëndë, i riu tenton të presë damarët në tualetin e gjimnazit në Tiranë ilustruese

E rëndë është ngjarja që ka ndodhur sot në në gjimnazin”Asim Vokshi” në Tiranë.

Një nxënës, i cili mësohet se është me probleme mendore, ka tentuar të presë damarët në tualetin e shkollës, rreth orës 9:00 të mëngjesit të sotëm.

Policia bën me dije se bëhet fjalë për nxënësin me iniciale D.D.  Nxënësi i klasës së 10, thuhet se ka probleme mendore dhe ka kartelë tek spitali nr.5 në Tiranë. Kjo është hera e dytë që adoleshenti tenton t’i jape fund jetes në këtë mënyrë, pasi prej kohësh vuan nga skizofrenia.

Policia arriti në vendngjarje, ndërsa 16 vjeçari është dërguar në spital.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Parandalohet vrasja në Berat, tentoi të shtypë kushëririn me kamion, plagoset edhe vetë
Kremi i diellit nuk mjafton, ja disa këshilla si të mbrohemi nga djegiet gjatë sezonit të verës »
Article Logic
Execution time: 0.0095391273498535
array(1) { ["section"]=> string(77) "e-rende-i-riu-tenton-te-prese-damaret-ne-tualetin-e-gjimnazit-ne-tirane-80796" }