E RËNDË: Lëvizte me lëndë narkotike, arrestohet 13 vjeçarja në Tiranë

Publikuar tek: aktualitet, më 17:07 13-04-2018 E RËNDË: Lëvizte me lëndë narkotike, arrestohet 13 vjeçarja në Tiranë foto ilustruese

Një 13 vjeçare ka rënë në prangat e policisë të Tiranës dy ditë më parë pasi në gjatë një kontrolli rutinë iu gjet një sasi e vogël kanabis sativa me vete.

Adoleshentja me iniciale A.K, u arrestua në bulevardin ‘Zogu i Parë’ dhe iu sekuestruan rreth 6 gr lëndë narkotike.

Policia ka nisur hetimet pë zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vdekja e 55-vjeçarit nga shpërthimi i minës në Klos, ARRESTOHEN 3 persona (EMRAT)
Breshëri plumbash lokalit, flet pronari: Nuk ruhem nga njeri, besoj se më kanë ngatërruar me... »
Article Logic
Execution time: 0.010869979858398
array(1) { ["section"]=> string(74) "e-rende-levizte-me-lende-narkotike-arrestohet-13-vjecarja-ne-tirane-116794" }