E RËNDË/ Makina merr përpara njerëzit në stacionin e autobusit, 1 i vdekur 4 të plagosur, mes tyre 1 fëmijë (FOTO-VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 09:43 24-05-2018 E RËNDË/ Makina merr përpara njerëzit në stacionin e autobusit, 1 i vdekur 4 të plagosur, mes tyre 1 fëmijë (FOTO-VIDEO) Foto nga aksidenti

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Athinë ku si pasojë ka vdekur një person dhe janë plagosur 4 të tjerë.

Sipas mediave greke, një makinë mori përpara njerëzit që ishin duke pritur në një stacion autobusi.

Një burrë 65 vjeç humbi jetën ndërsa mes të plagosurve është edhe vajza 9 vjeçare e drejtuesit të mjetit.

gr.jpg

grrrrr.jpg

gggg.JPG

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012789011001587
array(1) { ["section"]=> string(122) "e-rende-makina-merr-perpara-njerezit-ne-stacionin-e-autobusit-1-i-vdekur-4-te-plagosur-mes-tyre-1-femije-foto-video-121896" }