E RËNDË në Durrës, hidhet nga pallati 15-VJEÇARJA

Publikuar tek: aktualitet, më 22:48 10-03-2018 E RËNDË në Durrës, hidhet nga pallati 15-VJEÇARJA

Një ngjarje e rëndë raportohet nga qyteti i Durrësit.

Një 15-vjeçare është hedhur nga kati i dytë i një pallati.

Vajza e re është transportuar me urgjencë në spital, dhe sipas të dhënave të policisë gjendja e saj paraqitet e rëndë. Mësohet nga familjarët se adoleshentja ka vënë një çarçaf në kokë dhe është hedhur nga dritarja e dhomës së saj.

Nuk dihen ende shkaqet se pse 15-vjeçarja, identiteti i së cilës ende nuk bëhet i ditur, të ketë bërë një akt të tillë.

Vijon...

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Premtimi për gruan përballë Arbana Osmanit: Të betohem që nuk do të luaj më bixhoz
Motra refuzon të takojë motrën pas 13 vitesh »
Article Logic
Execution time: 0.012226819992065
array(1) { ["section"]=> string(55) "e-rende-ne-durres-hidhet-nga-pallati-15-vjecarja-112862" }