E rëndë në Durrës, një person gjendet i vdekur në rrethana misterioze

Publikuar tek: aktualitet, më 19:32 02-03-2018 E rëndë në Durrës, një person gjendet i vdekur në rrethana misterioze

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Durrësit ditën e sotme.

Një 42-vjeçar është gjetur i pajetë në një kanal.

Policia bën me dije se trupi është gjetur në fshatin Perlat, dhe se mund të ketë qenë me probleme mendore.

Njoftimi i policisë:

Më datë 01.03.2018, në fshatin Perlat, në një kanal me ujë është gjetur i mbytur shtetasi E.S, vjeç 42, banues në fshatin Rrushkull, (dyshohet i sëmurë mendor) dhe përdorues i pijeve alkoolike. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Durrës, për ngjarje aksidentale.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Video e kamerave të Sigurisë: Agur Vrenozi u përpoq të ndalë grabitësit, por mori një plumb në kokë
Falsifikoi dokumentet dhe përfitoi kempin e babait, arrestohet »
Article Logic
Execution time: 0.010672092437744
array(1) { ["section"]=> string(75) "e-rende-ne-durres-nje-person-gjendet-i-vdekur-ne-rrethana-misterioze-112008" }