E rëndë në Durrës, nuk pranoi martesë, i riu masakron gruan e divorcuar

Publikuar tek: aktualitet, më 11:52 07-04-2017 E rëndë në Durrës, nuk pranoi martesë, i riu masakron gruan e divorcuar

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e djeshme në qytetin e Durrësit, ku një grua 34- vjeçare është masakruar, duke u goditur disa herë me thikë.

Autori i kësaj masakre është një 33-vjeçar, me status beqar, i cili ka plagosur rëndë nënën e dy fëmijëve, të identifikuar me inicialet S.V . 34 vjecarja dhe autori ishin të dashur, ndërsa ky i fundit e ka goditur me qëllim për ta vrarë, pasi ajo e ka refuzuar disa herë dhe nuk ka pranuar të martohet me të.

Nëna e rë është në gjëndje kritike për jetën, pas thikave të shumta qe ka marrë në trup, ndersa autori akuzohet për vrasje.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur reth orës 21:50 të mbremjes së djeshme, ndërsa gruaja ka qënë duke hyrë në pallatin ku banon në lagjen 17 në Durrës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shokon psikologia e njohur: Nuk lindte fëmijë, burri e detyroi 20-vjeçaren të shkojë me vjehrrin
U kap me pajisje përgjimi në Rinas, Prokuroria merr vendimin për izraelitin »
Article Logic
Execution time: 0.010415077209473
array(1) { ["section"]=> string(75) "e-rende-ne-durres-nuk-pranoi-martese-i-riu-masakron-gruan-e-divorcuar-74404" }