E rëndë në Elbasan, 16-vjeçari bie ne kontakt me korrentin, dërgohet në spital në gjendje kritike për jetën

Publikuar tek: aktualitet, më 08:55 30-11-2020 E rëndë në Elbasan, 16-vjeçari bie ne kontakt me korrentin, dërgohet në spital në gjendje kritike për jetën Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan.

Bëhet me dije se ditën e djeshme një 16-vjeçar nga fshati Katund i Ri në Njësinë Administrative Bradashesh i Elbasanit ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

I mituri është dërguar menjëherë në spitalin e djegieve në Tiranë dhe është në gjendje kritike për jetën.

Mësohet se E.Hoxha 16-vjeç kishte shkuar për të mbledhur skrap së bashku me një bashkëmoshatar kur ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

Sakaq, policia ka nisur hetimi për zbardhjen e ngjarjes, ku 16-vjeçari ra në kontakt me rrymën.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 60 vjeçari me Covid u hodh nga spitali dhe ndërroi jetë, rasti i 5-të që vetëflijohet në Shqipëri dhe i 4-ti vetëm nga ‘Shefqet Ndroqi’ (E PLOTË)
Udhëtonin në kahe të kundërta dhe aksidentuan për vdekje 61-vjeçarin, arrestohen dy të rinjtë në Lezhë »
Article Logic
Execution time: 0.009411096572876
array(1) { ["section"]=> string(112) "e-rende-ne-elbasan-16-vjecari-bie-ne-kontakt-me-korrentin-dergohet-ne-spital-ne-gjendje-kritike-per-jeten-229603" }