E rëndë në Elbasan, PËRMBYSET makina (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 06:10 03-04-2018 E rëndë në Elbasan, PËRMBYSET makina (FOTO) Foto nga vendngjarja

Një aksident ka ndodhur gjatë orëve të vona të mbrëmjes në qytetin e Elbasanit.

Ngjarja ka ndodhur në zonën e quajtur Mamël dhe në aksident janë përfshirë dy automjete. Ende nuk dihet numri i saktë i të lënduarve dhe nëse ka viktima. Grupi hetimor i policisë së Elbasanit është duke hetuar rrethanat e aksidentit.

d1d7bc0c-e05d-4627-8526-5187ff97be32_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mësoni si do të jetë moti ditën e sotme
Taksa në Rrugën e Kombit, Dritan Demiraj rrëfen çfarë ndodhi në SHBA: Udhëtova 1072 km pa para, zoti e bekoftë… »
Article Logic
Execution time: 0.0102698802948
array(1) { ["section"]=> string(47) "e-rende-ne-elbasan-permbyset-makina-foto-115471" }