E rëndë në Fier, GRUAS i vendosin eksploziv në makinë

Publikuar tek: aktualitet, më 14:09 16-04-2018 E rëndë në Fier, GRUAS i vendosin eksploziv në makinë Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë raportohet nga qyteti i Fierit.

Një makinë i është vendosur eksploziv, dhe mësohet se makina ishte në pronësi të një gruaje me inicialet E.A, banuese në Patos.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “1 maji”. Dyshohet se është djegur pjesa e përparme e makinës, sakaë po punohet për identifikimin e autorëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vrau nipin 14-vjeçar në festë, HABIT motra: Leri çfarë flasin njerëzit xhaxhi, ia plotësove dëshirat Edit (E PLOTË)
Bllokohen 395 kile produkte bulmeti në TIRANË, ja kush janë dy pronarët (EMRAT) »
Article Logic
Execution time: 0.010557889938354
array(1) { ["section"]=> string(59) "e-rende-ne-fier-gruas-i-vendosin-eksploziv-ne-makine-117080" }