E rëndë në Fier, i riu mbyllet në banesë dhe tenton të vrasë veten me kallash

Publikuar tek: aktualitet, më 22:54 19-09-2020 E rëndë në Fier, i riu mbyllet në banesë dhe tenton të vrasë veten me kallash Ilustruese

Një ngjarje e rëndë e cila mund të përfundojë me pasojë vërtet të frikshme raportohet të ketë ndodhur në fshatin Zhupan të Fierit.

Një person i ri në moshë, ndodhet brenda një banese së bashku me disa persona të tjerë. Ai ka tentuar të vrasë veten duke e vendosur tytën e automatikut në fyt.

Burime për mediat bëjnë me dije se ka pasur një konflikt mes tij dhe një personi tjetër, ndaj ka vepruar në atë mënyrë. Ende nuk dihet sa persona ndodhen në banesën që mësohet se nuk është e personit në fjalë.

Në vendin e ngjarjes ndodhet policia që po negocion me personin e armatosur.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010545015335083
array(1) { ["section"]=> string(83) "e-rende-ne-fier-i-riu-mbyllet-ne-banese-dhe-tenton-te-vrase-veten-me-kallash-220977" }