E rëndë në Francë, gruaja shqiptare gjendet e masakruar në shtrat, burri në gjendje shoku

Publikuar tek: aktualitet, më 06:25 18-09-2019 E rëndë në Francë, gruaja shqiptare gjendet e masakruar në shtrat, burri në gjendje shoku Foto ilustruese

Një 56-vjeçare me origjinë nga Kosova është gjetur e vrarë në banesën e saj në Francë. Viktima është gjetur me disa goditje me thikë në trup.

Sipas mediave vendsse ka qenë bashkëshorti i saj që e ka gjetur të vdekur në shtrat dhe të mbuluar nga gjaku dhe ka lajmëruar menjëherë policinë.

Nga të dhënat e para, gruaja idemtiteti i të cilës nuk bëhet me dije, është therur disa herë me thikë dhe eshtë goditur edhe  në qafë.

Çifti jetonte në një banesë sociale në Adoma, në rrethin Strasburg të Neudorf. Bashkëshorti i viktimës ka kaluar në gjendje shoku.

Sakaq, policia po heton në lidhje me zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje të rëndë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.078062057495117
array(1) { ["section"]=> string(94) "e-rende-ne-france-gruaja-shqiptare-gjendet-e-masakruar-ne-shtrat-burri-ne-gjendje-shoku-178834" }