E rëndë në Gjermani, shqiptari rrihet për vdekje gjatë një zënke të momentit

Publikuar tek: bota, më 22:54 10-07-2017 E rëndë në Gjermani, shqiptari rrihet për vdekje gjatë një zënke të momentit

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në një qytet në Gjermani, ku gjatë një ceremonie martesore një 30 vjeçar ka humbur jetën.

Siç raporton agjencia e lajmeve INA,ekzekutori  u dyshua fillimisht se ishte arratisur, por policia gjermane e ka arrestuar dhe tashmë gjendet në paraburgim. Motivi i vrasjes së ndodhur gjatë të shtunës në Riederich, ka të bëjë me zënkat shumëvjeçare midis dy familjeve me prejardhje nga Maqedonia.

Ndaj të dyshuarit është ngritur kallëzim penal për veprën penale vrasje me paramendim. Fillimisht, që të dy personat kishin filluar zënkën, dhe më pas i dyshuari papritmas e nxjerrë thikën dhe e godet në bark viktimën, duke i shkaktuar vdekjen, raportojnë mediat gjermane. /newsbomb.al

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Horror në plazh, peshkaqeni kafshon të riun
Arratisje spektakolare, të dënuarit i vënë flakën burgut dhe ia mbathin »
Article Logic
Execution time: 0.011775016784668
array(1) { ["section"]=> string(81) "e-rende-ne-gjermani-shqiptari-rrihet-per-vdekje-gjate-nje-zenke-te-momentit-85708" }