E rëndë në Gjirokastër: Një person i paidentifikuar i futet natën në shtëpi 75 vjeçares dhe e gjakos teksa flinte, 3 vite më parë i vranë burrin

Publikuar tek: aktualitet, më 10:01 19-09-2020 E rëndë në Gjirokastër: Një person i paidentifikuar i futet natën në shtëpi 75 vjeçares dhe e gjakos teksa flinte, 3 vite më parë i vranë burrin Foto ilustruese

Një e moshuar është dhunuar gjatë natës në Gjirokastër, nga një person i paidentifikuar ende.

Paraprakisht, bëhet me dije se 75 vjeçarja me inicialet P.Q ka qenë duke fjetur në shtëpinë e saj, natën e kaluar, kur një person i është futur në shtëpi dhe e ka rrahur. E moshuara është transportuar në spitalin e qytetit, por ka dëmtime të rënda, farktura në disa pjesë të trupit dhe goditje në fytyrë.

Tre vite më parë të moshuarës i kanë vrarë bashkëshortin. Ngjarja ka nodhur në fshatin Palokastër, ndërsa Policia po punon për kapjen e autorit dhe zbardhjen e shkakut.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013024806976318
array(1) { ["section"]=> string(149) "e-rende-ne-gjirokaster-nje-person-i-paidentifikuar-i-futet-naten-ne-shtepi-75-vjecares-dhe-e-gjakos-teksa-flinte-3-vite-me-pare-i-vrane-burrin-220903" }