E rëndë në Greqi, babai shqiptar përdhunon dhe lë shtatzënë vajzën e tij me aftësi të kufizuara

Publikuar tek: aktualitet, më 19:15 27-09-2018 E rëndë në Greqi, babai shqiptar përdhunon dhe lë shtatzënë vajzën e tij me aftësi të kufizuara

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Greqi, ku një burrë shqiptar ka përdhunuar vajzën e tij me aftësi të kufizuara.

Sipas mediave greke, vajza 16-vjeçare është paraqitur në spitalin e Amfissas me dhimbje të forta. Ndërsa mjekët kanë konstatuar se vajza sapo kishte dështuar.

Babai monstër u gjet nga policia greke 13 kilometra larg qytetit Amfissa dhe është arrestuar, ndërsa testi i ADN-së ka provuar se është ai autori.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036893129348755
array(1) { ["section"]=> string(101) "e-rende-ne-greqi-babai-shqiptar-perdhunon-dhe-le-shtatzene-vajzen-e-tij-me-aftesi-te-kufizuara-135828" }