E rëndë në Holandë, polici vret tre pjesëtarët e familjes

Publikuar tek: bota, më 21:00 09-09-2019 E rëndë në Holandë, polici vret tre pjesëtarët e familjes Një polic qëndron pranë vendit të ngjarjes

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Dordrechtit në Holandë, mbrëmjen e sotme ku një polic ka vrarë tre pjesëtarë të familjes së tij.

Sipas gazetës “Telegraaf” që citon burime nga ekipi i hetuesve, autori ka qenë një polic i cili ka qëlluar për vdekje tre anëtarë të familjes së tij brenda banesës, dhe më pas ka kthyer armën duke qëlluar veten.

Autori ndodhet në gjendje të rëndë për jetën. Në vendin e ngjarjes ndodhen dy helikopterë shpëtimi, disa ambulanca dhe patrulla të shumta policie.

“Një ngjarje e rëndë”, shkruan në rrjetet sociale kryebashkiaku i Dordrechtit.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013261079788208
array(1) { ["section"]=> string(63) "e-rende-ne-holande-polici-vret-tre-pjesetaret-e-familjes-177879" }