E rëndë në Itali, sulmohet me thikë golqashënuesi më i mirë i Serisë A

Publikuar tek: sport, më 07:27 08-07-2018 E rëndë në Itali, sulmohet me thikë golqashënuesi më i mirë i Serisë A

Sulmohet me thikë Ciro Immobile teksa ndodhej me pushime në Chieti me familjen dhe disa miq. Mediat italiane raportojnë se futbollisti i Lazio-s është sulmuar nga një burrë me thikë.

Mësohet se pas një debati me disa miq të Immobile, autori ka provuar t’i afrohet sulmuesit napolitan, por është ndalur nga disa të pranishëm aty, të cilët kanë ndërhyrë për të shmangur atë që mund të ndodhtë.

Agresoi është larguar më pas, para se në vendngjarje të shkonin forcat e policisë, që kanë marrë dëshmitë e të pranishmëve për atë që kishte ndodhur.

Ciro Immobile, bashkë me Mauro Icardi të Inter, ka qenë golashënuesi më i mirë i Serisë A më 29 gola.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092439651489258
array(1) { ["section"]=> string(76) "e-rende-ne-itali-sulmohet-me-thike-golqashenuesi-me-i-mire-i-serise-a-127150" }