E rëndë në Kavajë, 84 vjeçari var veten në shtëpi

Publikuar tek: aktualitet, më 10:46 16-09-2020 E rëndë në Kavajë, 84 vjeçari var veten në shtëpi Ilustruese

Një 84 vjeçar në Kavajë ka varur veten në shtëpinë e tij.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur sot në orën 09:50, në lagjen Nr.5, te rruga e “Ferrave”.

Nuk bëhen me dije shkaqet që e kanë shtyrë të moshuarin drejt aktit të vetëvrasjes.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0045139789581299
array(1) { ["section"]=> string(55) "e-rende-ne-kavaje-84-vjecari-var-veten-ne-shtepi-220547" }