E rëndë në Klos/ Pas sherrit me njerëzit e gruas, vret veten 30 vjeçari (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:47 02-05-2019 E rëndë në Klos/ Pas sherrit me njerëzit e gruas, vret veten 30 vjeçari (EMRI) Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Plan i Bardhë të Bashkisë Klos.

Një 30 vjeçar i ka dhënë fund jetës  pasi ishte konfliktuar me njerëzit e gruas së tij.

30 vjeçar i identifikuar si Ari Hoxha ka vrarë veten pas sherrit me njerëzit e gruas.

Mësohet se Hoxha ka vrarë veten 300 metra larg banesës së prindërve të gruas.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025779962539673
array(1) { ["section"]=> string(81) "e-rende-ne-klos-pas-sherrit-me-njerezit-e-gruas-vret-veten-30-vjecari-emri-162695" }