E rëndë në Lezhë, gruaja hidhet nga kati i dytë i banesës dhe vdes në vend

Publikuar tek: aktualitet, më 17:05 26-11-2020 E rëndë në Lezhë, gruaja hidhet nga kati i dytë i banesës dhe vdes në vend Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Lezhës.

Një grua 52-vjeçare është vetëhedhur nga kati i dytë i banesës dhe për pasojë ka ndërruar jetë në vend.

Mësohet se shkak është bërë rëndesa psikologjike dhe në kushte depresioni ajo ka ndërmarrë këtë akt vetëflijimi.

Lezhë/ Informacion paraprak

Rreth orës 16:22, në lagjen “Skënderbeg”, Lezhë, shtetasja M.K., 52 vjeçe dyshohet se në kushtet e depresionit është vetëhedhur nga kati dytë i banesës duke gjetur vdekjen.

Shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje po punojnë për sqarimin e plotë të shkaqeve dhe rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I preu fytin me thikë 7-vjeçares në park, 30-vjeçarja shqiptare TRONDIT gjykatën me dëshminë e saj
FOTO/ Policia gjermane i DHURON njësisë speciale RENEA 200 palë KËPUCË »
Article Logic
Execution time: 0.0067241191864014
array(1) { ["section"]=> string(80) "e-rende-ne-lezhe-gruaja-hidhet-nga-kati-i-dyte-i-baneses-dhe-vdes-ne-vend-229224" }