E rëndë në Maminas, përplaset FUGONI me pasagjerë (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 22:25 08-04-2018 E rëndë në Maminas, përplaset FUGONI me pasagjerë (VIDEO) Foto ilustruese

Një aksident i rëndë mësohet se ka ndodhur pak orë më parë në Maminas.

Një makinë e tipit “Opel”, është përplasur me një fugon pasagjerësh, dhe nga pamjet e siguruara nga balkanweb shihen dy automjetet që kanë pësuar dëmtime të shumta.

Ende nuk dihet numri i të plagosurve dhe gjendja e tyre shëndetësore, sakaq policia dhe ambulanca ndodhen në vendngjarje.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Babë e bijë KUNDËR njëri-tjetrit, shpërthejnë në lot në TV KLAN
Me çizme dhe tortë, LRI festë surprizë në mesnatë, Monika Kryemadhi "e djeg" me vallen e Kukësit për ditëlindje »
Article Logic
Execution time: 0.010552167892456
array(1) { ["section"]=> string(61) "e-rende-ne-maminas-perplaset-fugoni-me-pasagjere-video-116188" }