E rëndë në Prizren/ Burrë e grua gjenden të vdekur në banesë

Publikuar tek: rajon, më 13:28 22-01-2020 E rëndë në Prizren/ Burrë e grua gjenden të vdekur në banesë Foto ilustruese

Ditën e sotme në rrugën ‘Jusuf Gërvalla’, në qytetin e Prizrenit janë gjetur të vdekur një çift.

 

“Në orën 10:25 policia rajonale ka deklaruar se në rrugën ‘Jusuf Gërvalla’ në lagjen ‘Ortakoll’ janë dy trupa që dyshohet se janë të pajetë. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ekipet e emergjencës po e hetojnë rastin”, ka deklaruar policia.

Sipas mediave vendase dëshmitarët kanë thënë se dy personat e pajetë janë burrë dhe grua, ndërsa indetiteti i tyre nuk është bërë ende me dije për mediat.

Ndërsa policia po punon për zbardhjen e ngjarjet dhe rretanat e vdekjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.075932025909424
array(1) { ["section"]=> string(66) "e-rende-ne-prizren-burre-e-grua-gjenden-te-vdekur-ne-banese-192823" }