E rëndë në Rusi, qëllon me armë në shkollë, plagosen 4 persona

Publikuar tek: bota, më 11:11 05-09-2017 E rëndë në Rusi, qëllon me armë në shkollë, plagosen 4 persona

Një nxënës në Rusi ka qëlluar me armë brenda në ambjentet e një shkolle duke lënë të plagosur 4 persona, midis tyre 3 nxënës dhe 1 mësues, njofton agjencia ruse e lajmeve TASS .

Pasi ka qëlluar me armë, nxënësi ende i paindentifikuar ka hedhur dhe granata tymi.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një shkollë në Ivanteyevka, të ndodhur 20 km në verilindje të Moskës.

Ende nuk ndihen shkaqet e ngjarjes dhe autoritetet janë në hetim për zbardhjen e tyre.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ylli i futbollit përfshihet në një skandal seksual, rrezikon gjithçka
Eksperti shqiptar i çështjeve të sigurisë: Lufta mes Koresë së Veriut dhe aleatëve të SHBA, e mundshme »
Article Logic
Execution time: 0.012934923171997
array(1) { ["section"]=> string(61) "e-rende-ne-rusi-nje-person-qellon-brenda-ne-nje-shkolle-91220" }