E rëndë në Shkodër/ Gjendet i mbytur në kanalin vaditës një i ri

Publikuar tek: aktualitet, më 09:42 08-12-2019 E rëndë në Shkodër/ Gjendet i mbytur në kanalin vaditës një i ri Foto ilustruese

Gjendet i mbytur në një kanal vaditës një 28 vjeçar me inicialet ‘L.B’.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kullaj të Shkodrës.

Trupi është konstatuar mëngjesin e sot nga patrulla e policisë.

Dyshohet se viktima është vetëmbytur, pasi vuante nga depresioni dhe ishte larguar nga banesa prej disa ditësh. 

Njoftimi i policisë:

Më datë 07.12.2019, rreth orës 22.30, nga familjaret e tij është  gjetur i mbytur në ujë në një kanal vaditës afër banesës së tij në fshatin Kullaj, Shkodër, shtetasi L.B., 28 vjeç, i cili ishte  larguar nga banesa para disa ditëve dhe vuante nga depresioni.

Nga këqyrja paraprake  nuk janë konstatuar shenja dhune dhe shkaku i vdekjes dyshohet nga mbytja në ujë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033175945281982
array(1) { ["section"]=> string(70) "e-rende-ne-shkoder-gjendet-i-mbytur-ne-kanalin-vadites-nje-i-ri-188751" }