E rëndë në Shkodër, vetëvritet 46 vjeçari

Publikuar tek: aktualitet, më 09:17 05-12-2020 E rëndë në Shkodër, vetëvritet 46 vjeçari Foto ilustruese

Një 46 vjeçar raportohet se ka humbur jetën në Shkodër. Ai dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri.

"Më 05.12.2020, në fshatin Mushan, Njësia Administrative Dajç, Shkodër, në banesë, është gjetur nga familjarët, i vetëvrarë me armë zjarri automatike shtetasi B. M. 46 vjeç.

Nga veprimet e para hetimore dyshohet se ngjarja ka ndodhur në kushte të gjendjes së rënduar psikologjike.

Në vendngjarje veprimet po kryhen me grup hetimor nën drejtimin e Prokurorisë, për sqarimin rrethanave të kësaj ngjarje", njofton Policia.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lajm I KOBSHËM: Covid-19 i merr jetën Kasem Hysenbelliut, biznesmen dhe pronar mediash
Po trafikonin BOMBA me telekomandë, Gjykata lë në burg dy të rinjtë »
Article Logic
Execution time: 0.011390924453735
array(1) { ["section"]=> string(47) "e-rende-ne-shkoder-vetevritet-46-vjecari-230248" }