E rëndë në Sukth, makina përplas për vdekje këmbësorin

Publikuar tek: aktualitet, më 13:35 04-03-2019 E rëndë në Sukth, makina përplas për vdekje këmbësorin Foto ilustruese

Makina përplas për vdekje këmbësorin në Sukth.

Bëhet fjalë për 67-vjeçarin me iniciale J.P, i cili u përplas nga makina me drejtues 34-vjeçarin me iniciale A.S, banues në Durrës.

Mësohet se 67-vjeçari është dërguar menjeherë në spitalin rajonal të Durrësit, por fatkeqësisht nuk ka mundur t’i mbijetojë plagëve të marra.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për zbardhjen e shkaqeve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13718104362488
array(1) { ["section"]=> string(60) "e-rende-ne-sukth-makina-perplas-per-vdekje-kembesorin-155084" }