E RËNDË NË TIRANË/ 21-vjeçarja tenton të vrasë veten

Publikuar tek: aktualitet, më 17:56 18-01-2018 E RËNDË NË TIRANË/ 21-vjeçarja tenton të vrasë veten

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, ku një vazjë 21-vjeçe tentoi ti japë fund jetës. 

21-vjeçarja me inicialet H.M ka konsumuar 20 tableta “Depon” për shkaqe ende të panjohura. Momentalisht e reja ndodhet jashtë rrezikut për jetën dhe në kujdes të vazhdueshëm mjekësor.

Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për hetim të shkaqeve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « VETTINGU/ GJYQTARI nxjerr në shitje DYQANIN, më parë funksiononte si LLOTO SPORTI
Sokol Balla nis emisionin e ri me kunja ndaj 'Top Channel': Topin e lamë te… »
Article Logic
Execution time: 0.011579990386963
array(1) { ["section"]=> string(58) "e-rende-ne-tirane-21-vjecarja-tenton-te-vrase-veten-107044" }