E rëndë në Tiranë, 36-vjeçarja i jep fund jetës, hidhet nga kati i 5-të i pallatit

Publikuar tek: aktualitet, më 18:31 02-07-2020 E rëndë në Tiranë, 36-vjeçarja i jep fund jetës, hidhet nga kati i 5-të i pallatit Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot pasdite në orën 17:40 në rrugën "Aleksandri i Madh", në zonën e Astirit.

Një grua e re 36 vjeçe është vetëhedhur nga kati i pestë i pallatit dhe për pasojë ka ndërruar jetë në vend. Nuk dihen arsyet që e kanë çuar 36-vjeçaren të ndërmarrë këtë akt vetëflijimi.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes .

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 02.07.2020, rreth orës 17:40, në rrugën "Aleksandri i Madh" është vetëhedhur nga kati i 5 i pallatit, shtetësja M.Ll., 36 vjeçe, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes .

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009904146194458
array(1) { ["section"]=> string(87) "e-rende-ne-tirane-36-vjecarja-i-jep-fund-jetes-hidhet-nga-kati-i-5-te-i-pallatit-212606" }