E rëndë në Tiranë, 40-vjeçarja hidhet nga kati i 7-të i pallatit, vdes në vend

Publikuar tek: aktualitet, më 21:00 28-10-2020 E rëndë në Tiranë, 40-vjeçarja hidhet nga kati i 7-të i pallatit, vdes në vend Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në mbrëmje në kryeqytet.

Policia bën me dije se në rrugën “Him Kolli” është hedhur nga kati i 7-të i pallatit një 40-vjeçare me iniciale M.B., e cila ka ndërruar jetë.

Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, por grupi hetimor po punon për zbardhjen e tyre.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 28.10.2020, rreth orës 20:15, në rrugën “Him Kolli”, dyshohet se është vetë-hedhur nga kati i 7 i pallatit ku banonte, shtetasja M.B., 40 vjeç, e cila për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kufiri detar në Hagë, Bashkurti: Greqia është entuziaste, Shqipëria në vështirësi 
‘Nuk mjafton distanca', Brataj tregon me detaje: Tështima ka 10.000 mikrobe, arrin deri në 8 metër (Ja ç'duhet të bëni për t'u mbrojtur) »
Article Logic
Execution time: 0.011453866958618
array(1) { ["section"]=> string(83) "e-rende-ne-tirane-40-vjecarja-hidhet-nga-kati-i-7-te-i-pallatit-vdes-ne-vend-225556" }