E rëndë në Tiranë/ Gruaja i jep fund jetës, hidhet nga kati i katërt i spitalit

Publikuar tek: aktualitet, më 19:22 09-12-2019 E rëndë në Tiranë/ Gruaja i jep fund jetës, hidhet nga kati i katërt i spitalit Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para gjysëm ore në Tiranë.

Bëhet me dije se një e moshuar 65 vjeçare me inicialet M.Sh ka ndërruar jetë duke u vetëhedhur nga kati i katërt i një siptali.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:20 në rrugën e Dibrës.

Ndërkohë grupi hetimor ka mbërritur në vendngjarje dhe po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion Paraprak

Rreth orës 18:20 në rrugën e “Dibrës”, dyshohet se në kushte të rënduara psikologjike, është vetëhedhur nga kati i 4-të i spitalit shtetasja M. Sh.,65 vjeçe  e cila ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024395942687988
array(1) { ["section"]=> string(84) "e-rende-ne-tirane-gruaja-i-jep-fund-jetes-hidhet-nga-kati-i-katert-i-spitalit-188898" }