E RËNDË në Tiranë: Mori vesh se ishte shtatzënë, burri rreh brutalisht gruan

Publikuar tek: aktualitet, më 18:02 05-04-2018 E RËNDË në Tiranë: Mori vesh se ishte shtatzënë, burri rreh brutalisht gruan foto ilustruese

Një 41 vjeçar është arrestuar ditën e sotme nga policia në Tiranë, pasi kishte ushtuar dhunë sistematike ndaj bashkëshortes shtatzënë.

Sipas policisë, 41 vjeçari me iniciale J.M banues në Valias pasi kishte marrë vesh se e shoqja priste një fëmijë e kishte detyruar këtë të fundit të abortonte, duke ushtruar dhunë fizike dhe duke e detyruar të pinte medikamente.

Gruaja me inicale F.M, është dërguar në spital ku edhe ka marrë ndihmën e nevojshme nga stafi mjekësor.

Policia po heton më tej për ngjarjen.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident i rëndë në Kamëz, makina përplas këmbësorin
Nis protesta në Kukës, qytetarët: Na burgos, nuk e njohim fjalën dorëzo »
Article Logic
Execution time: 0.011343955993652
array(1) { ["section"]=> string(81) "e-rende-ne-tirane-mori-vesh-se-ishte-shtatzene-burri-rreh-brutalisht-gruan-115827" }