E RËNDË NË TIRANË/ Pacienti me Covid-19 hidhet nga ‘Shefqet Ndroqi’, ndërron jetë në vend

Publikuar tek: aktualitet, më 08:17 30-11-2020 E RËNDË NË TIRANË/ Pacienti me Covid-19 hidhet nga ‘Shefqet Ndroqi’, ndërron jetë në vend

Një 60 vjeçar ka ndërruar jetë në orët e para të ditës së sotme në Tiranë.

Mësohet se Leonard Skabona i ka qenë duke u kuruar për Covid-19 në Spitalin “Shefqet Ndroqi” kur është vetëhedhur duke ndërruar jetë në vend.

Ndërkohë, lidhur me rastin Policia njofton se “Me datë 30.11.2020, rreth orës 00:30, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e një spitali shtetasi L.S.,60 vjeç, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.”

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kriza e Covid-19 mbyll hotel ‘Tirana International’, ikona e akomodimit në kryeqytet; Mbi 100 punonjës dalin në asistencë
OBSH bën bilancin: Mbi 564 mijë raste të reja të koronavirusit brenda një dite në botë »
Article Logic
Execution time: 0.012728929519653
array(1) { ["section"]=> string(92) "e-rende-ne-tirane-pacienti-me-covid-19-hidhet-nga-shefqet-ndroqi-nderron-jete-ne-vend-229599" }