E RËNDË në Tiranë, shkëputet dhe bie në rrugë fasada e pallatit shumëkatësh te Astiri (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:56 05-07-2020 E RËNDË në Tiranë, shkëputet dhe bie në rrugë fasada e pallatit shumëkatësh te Astiri (Foto)

Bie fasada e një pallati shumëkatësh në zonën e “Astirit” në Tiranë.

Ngjarja e frikshme ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në zonën e Bulevardit të Ri.

Fasada me pllaka e pallatit shumëkatësh është shkëputur dhe ka rënë në trotuarin dhe rrugën ngjitur, duke shkaktuar edhe shkatërrimin e një tende dhe disa kangjellave.

Është e paqartë nëse ka persona të lënduar. Sakaq, policia bashkiake ka mbërritur në vendngjarje dhe ka rrethuar zonën.

Foto nga vendi i ngjarjes:

fgdhew4hwe4gsdfg.jpg

sdgswegw3egg.jpg

gdvsehweh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0087220668792725
array(1) { ["section"]=> string(96) "e-rende-ne-tirane-shkeputet-dhe-bie-ne-rruge-fasada-e-pallatit-shumekatesh-te-astiri-foto-212920" }