E RËNDË në Tropojë/ Po pastronte kanalin, 56 vjeçarit i bie guri në kokë, niset me helikopter drejt Tiranës

Publikuar tek: aktualitet, më 12:36 31-05-2020 E RËNDË në Tropojë/ Po pastronte kanalin, 56 vjeçarit i bie guri në kokë, niset me helikopter drejt Tiranës Ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tropojë.

Një 56 vjeçar me iniciale B.L është plagosur në kokë ndërsa ka qenë duke pastruar kanalin vaditës.

Bëhet me dije se teksa po pastronte kanalin papritur është shkëputur një gur dhe i ka shkaktuar plagë në kokë.

56 vjeçari është dërguar me urgjencë me helikopter drejt Traumës në Tiranë, pasi ndodhet në gjendje të rëndë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E diela është e fëmijëve, dezinfektohen të gjithë parqet e lojërave
Vodhi banesën e bashkëjetueses dhe e dhunonte vazhdimisht, arrestohet 44-vjeçari në Tiranë, në pranga edhe 5 të tjerë (Sekuestrohen thika dhe 3 shkopinj bejsbolli) »
Article Logic
Execution time: 0.011561870574951
array(1) { ["section"]=> string(111) "e-rende-ne-tropoje-po-pastronte-kanalin-56-vjecarit-i-bie-guri-ne-koke-niset-me-helikopter-drejt-tiranes-208508" }