E rëndë në Vlorë, gruaja me depresion hidhet nga kati i 5-të i pallatit, ndërron jetë

Publikuar tek: aktualitet, më 07:44 26-09-2020 E rëndë në Vlorë, gruaja me depresion hidhet nga kati i 5-të i pallatit, ndërron jetë Foto ilustruese

Një 54 vjeçare nga Vlora ka ndërruar jetë mëngjesin e sotëm, pasi është hedhur nga kati i 5-të i pallatit.

Sipas Policisë, më datë 26.09.2020, në lagjen “Pavarsia 2”, është konstatuar pa shenja jete shtetasja P.B., 54 vjeç, banuese në Vlorë. Kjo shtetase dyshohet se vuante nga depresioni dhe dyshohet se është hedhur nga banesa e saj nga kati i pestë i pallatit ku banonte e vetme ku si pasojë ka ndërruar jetë.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011199951171875
array(1) { ["section"]=> string(90) "e-rende-ne-vlore-gruaja-me-depresion-hidhet-nga-kati-i-5-te-i-pallatit-nderron-jete-221704" }