E rëndë në Vlorë/ Vetëhidhet nga pallati, vdes në vend i riu

Publikuar tek: aktualitet, më 20:48 25-04-2019 E rëndë në Vlorë/ Vetëhidhet nga pallati, vdes në vend i riu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Vlorës.

Një person i gjinisë mashkull është hedhur nga lartësia e një pallati, ku ka gjetur vdekjen.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘Aleksandria’, ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për zbulimin e shkaqeve dhe rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071799755096436
array(1) { ["section"]=> string(65) "e-rende-ne-vlore-vetehidhet-nga-pallati-vdes-ne-vend-i-riu-161864" }