E rëndë, nëna monstër mbyt djalin 10 vjeçar autik

Publikuar tek: bota, më 12:20 25-01-2021 E rëndë, nëna monstër mbyt djalin 10 vjeçar autik

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Londër, ku një nënë 40 vjeçe ka vrarë fëmijën e saj autik.

40-vjeçarja Olga Freeman ditën e sotme para gjykatës ka paruar se e ka vrarë djalin e saj në një moment nervozizmi.

Ai tha se i ka vendosur një sfungjer në gojë 10-vjeçarit Dylan, duke i marrë kështu jetën.

Mediat e huaja shkruajnë se 10 vjeçari ishte aitik dhe se ai shkonte 5 herë në javë në shkollë specilae, por që kohët e fundit për shkak të bllokimit nga pandemia nuk kishte shkuar më.

Avokati i 40 vjeçares është përpjekur ta shfaqësojë duke thënë se vuante nga një sëmundje depresieve me imptoma psikotike.

32041904-9183707-Olga_Freeman_40_put_a_sponge_into_10_year_old_Dylan_s_mouth_and_-a-26_1611568985215.jpg38442184-0-image-a-12_1611567013764.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « SKANDAL/ U dha ilaçe vdekjeprurëse dy pacientëve me Covid-19, arrestohet një mjek në Itali
»
Article Logic
Execution time: 0.011346101760864
array(1) { ["section"]=> string(55) "e-rende-nena-monster-mbyt-djalin-10-vjecar-autik-236302" }