E rëndë/ Përmbyset zetori në Patos, humb jetën në vend drejtuesi (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:46 19-11-2019 E rëndë/ Përmbyset zetori në Patos, humb jetën në vend drejtuesi (EMRI) Foto ilustruese

Një person ka humbur jetën mesditën e sotme në qytetin e Patosit, si pasojë e një aksidenti.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:05, në fshatin Drenie, ku mjeti tip “Zetor”, me drejtues shtetasin Beniamin Toro 39 vjeç, banues në Fier, është përmbysur dhe për pasojë ka ngelur i vdekur në vend drejtuesi i mjetit.

Ndërkaq policia ndodhet në vendngjarje dhe grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074880123138428
array(1) { ["section"]=> string(74) "e-rende-permbyset-zetori-ne-patos-humb-jeten-ne-vend-drejtuesi-emri-186434" }