E RËNDË: Po kulloste bagëtitë, 14 vjeçari goditet nga rrufeja

Publikuar tek: aktualitet, më 20:43 14-03-2018 E RËNDË: Po kulloste bagëtitë, 14 vjeçari goditet nga rrufeja Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë është shënuar pasditen e sotme në Mirditë, ku një 14 vjeçar është goditur nga rrufeja duke gjetur vdekjen e menjëhershme.

Sipas informacioneve, 14 vjeçari i identifikuar si B.D, kishte dalë të kulloste bagëtitë kur një rrufe është shkarkuar mbi të.

I mituri në momentet e tragjedisë mësohet se po fliste në telefon dhe ka qenë pikërisht personi me të cilin po fliste 14 vjeçari ai që ka alamuar familjen.

Zona ditët e fundit është gobitur shumë shpesh nga rrufetë të shkaktuara nga stuhitë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.065964937210083
array(1) { ["section"]=> string(66) "e-rende-po-kulloste-bagetite-14-vjecari-goditet-nga-rrufeja-113276" }