E RËNDË, polici italian plumb në gjoks shqiptarit

Publikuar tek: aktualitet, më 09:36 03-04-2018 E RËNDË, polici italian plumb në gjoks shqiptarit Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë raportohet nga Italia, ku ka mbetur i plagosur një shqiptar.

Një polic italian ka goditur një 42-vjeçar, i cili bashkë me dy persona të tjerë ishte në ndjekje nga policia pasi dyshohej se kishin vjedhur një makinë. Ngjarja ka ndodhur në komunën Pontecagnano.

Sipas mediave italiane, polici ishte penguar dhe padashje kishte shkrepur armën. 42-vjeçari shqiptar aktualisht ndodhet në spital, dhe në gjendje shumë të rëndë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Reagon ashpër profesori i njohur: Jeta vazhdon mes degradimit, mizerabilitetit dhe kotësisë ( E PLOTË)
Dhunon nënën, arrestohet 17-vjeçari në Lushnjë »
Article Logic
Execution time: 0.010157823562622
array(1) { ["section"]=> string(55) "e-rende-polici-italian-plumb-ne-gjoks-shqiptarit-115495" }