E rëndë, shqiptari masakron të bijën 1 vjeçe, i thyen dy brinjë

Publikuar tek: aktualitet, më 08:16 13-04-2018 E rëndë, shqiptari masakron të bijën 1 vjeçe, i thyen dy brinjë foto ilustruese

Një vajzë 1-vjeçare ndodhet në gjendje të rëndë për jetën në spitalin e Firenzes dhe shkak për këtë është bërë masakrimi që i është bërë nga i ati i saj.

Mediat italiane raportojnë se vajza kishte dy brinjë të thyera dhe shume plagë të tjera në fytyrë dhe trup.

Sakaq, në në pranga kanë vënë babain 48-vjeçar, i cili e ka dhunuar të voglën kur bashkëshortja e tij ka qenë në punë.

Një lajm të tillë e ka bërë të ditur fillimisht nëna, e cila kishte marrë në telefon të shoqin për të pyetur si ishte vajza, por ka kuptuar se ai ishte tërësisht i dehur dhe ka ndjerë se diçka e keqe kishte ndodhur.

E alarmuar ajo ka njoftuar motrën që të shkojë për të parë. Dhe kur ajo ka vajtur në shtëpi, vajza ka qenë e nxirë, e fryrë në fytyrë dhe gati pa ndjenja.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « S’kaloi Vettingun, SHKARKOHET në vend, gjyqtari i Apelit (EMRI)
Gjyqtari i Apelit u shkarkua para pak minutash, flet avokati: E padrejtë! Do ketë pasoja »
Article Logic
Execution time: 0.020395040512085
array(1) { ["section"]=> string(68) "e-rende-shqiptari-masakron-te-bijen-1-vjece-i-thyen-dy-brinje-116725" }